Białe spodnie – jak stworzyć stylizację, by uniknąć wpadki?

Każdego lata białe spodnie wracają do łask. Jest to niezwykle modna część garderoby, która dodaje kobietom niezwykłej lekkości i odejmuje lat. Warunkiem jednak jest odpowiednie zestawienie ich z efektowną górą oraz dodatkami. Stylizacje z białymi spodniami świetnie sprawdzą się w letnie i wiosenne dni. Choć białe spodnie podobają się większości kobiet, nie każda z pań decyduje się na ich ubranie. Powód jest prosty – możemy zostać posądzone o brak gustu w przypadku źle zestawionej stylizacji. Aby stylizacja z białymi spodniami dodała nam uroku i świeżości należy pamiętać o kilku zasadach.


Teoretycznie białe spodnie pasują do wszystkiego. W praktyce temat ten przysparza wielu problemów. Aby stworzyć modny look oraz wyglądać stylowo musimy zachować umiar. Niefortunne zestawienie białych spodni z tym co ubierzemy na górę może spowodować, że będziemy wyglądać kiczowato.


Białe spodnie – jak stworzyć z nimi idealną stylizację?


Biel jest wdzięcznym kolorem, który pasuje kobietom w każdym wieku, odmładza, podkreśla opaleniznę oraz świetnie sprawdza się w wielu zestawieniach. To kolor uniwersalny, który pozwala na eksperymentowanie i zabawę modą. Białe spodnie przypadną do gustu kobietom lubiącym elegancję oraz casualowe looki. Aby stworzyć idealną stylizację z białymi spodniami należy pamiętać o kilku ważnych zasadach.


Gwarancją modowej wpadki może okazać się źle dobrana bielizna. Białe spodnie mają to do siebie, że mogą prześwitywać. Jeżeli ubierzemy do nich ciemne majtki, nasza stylizacja choćby nie wiem jak dobra pójdzie na marne. Aby uniknąć faux pas należy wybrać bieliznę w cielistym bądź białym kolorze. Najlepiej jeżeli będzie bezszwowa. Wybierając białe spodnie musimy mieć nawyk przeglądania się w lustrze przed wyjściem z domu.


Białe modele spodni w przeciwieństwie do czarnych nie wyszczuplają. Musimy więc uważać na odpowiedni dobór rozmiaru. Białe spodnie mogą uwydatnić masywność nóg dlatego wybierajmy ubrania dobrze dopasowane lecz nie ciasne.


Gwarancją sukcesu naszej stylizacji będzie zestawienie białych spodni z białą górą. White total look króluje wśród celebrytek oraz podbił serca najpopularniejszych influencerek. Połączenie białej góry i białych spodni przyciąga spojrzenia. White total look ukazuje doskonałe wyczucie stylu oraz chęć zabawy modą.


Białe spodnie będą wyglądać szałowo z lnianą lub jeansową koszulą. Świetnie sprawdzą się z pastelową górą. Należy pamiętać, że zestawienie białych spodni z ciemną górą spowoduje, że optycznie nasze nogi będą wyglądały na dwa razy szersze.