Strona główna
Buty
Tutaj jesteś
Buty

Dlaczego glany Steel?

Data publikacji 11 września 2019

Glany to buty znane na całym świecie od wielu lat. Są one typowo symbolicznym obuwiem, które nakierowują otoczenie na styl ich właściciela i mówią o subkulturze, do której należy. Glany nawiązują również do stylu muzycznego, jakim jest często rock, metal, lub cięższe, alternatywne brzmienia muzyki niszowej, ale jakże potężnej. Glany to kultowe, nieśmiertelne obuwie, które mówi właściwie samo za siebie, jednakże mowa o dobrych jakościowo glanach. Dlaczego glany Steel? Ponieważ to one rozprzestrzenił ten styl po świecie i to one oferują jakość, z którą trudno się mierzyć. Genialny materiał wykonania i precyzja, z jaką zostały stworzone sprawiają, że osoby, które już raz założą je na swoje stopy nie skoczą w bok z żadną inną firmą.
Glany Steel oferują oczywiście ogromną ilość kolorów i modeli, które trafią w gust nawet najbardziej wymagających odbiorców subkultur rockowych. Trudno o buty, które wyrażałyby bardziej niezależność i bunt w okresie dorastania, a później w okresie młodzieńczego odrywania się od szablonowego społeczeństwa. Potężna, mocna podeszwa z wyraźnym, zabezpieczającym przed poślizgnięciem się bieżnikiem, który doskonale oddziela stopę od chłodnego podłoża w okresie jesiennym oraz usztywniany nos i zapiętek, dzięki czemu but nie traci fasonu nawet po latach użytkowania to tylko niektóre z cech, które oferują sobą Glany Steel. Tego rodzaju buty posiadają na całej swojej frontowej długości dziurki, przez które przekłada się mocną, konkretną sznurówkę i zdecydowanie różnej barwie – w zależności od gustu właściciela. Wysokość glanów również jest bardzo różna i zaczyna się od takich nad kostkę do takich nawet do kolan. W dzisiejszych czasach zakładanie glanów przez kobiety nie stanowi żadnego społecznego zaskoczenia, a łączenie ich z kwiecistymi sukienkami jest wręcz pożądane. Glany stały się wręcz obuwiem uniwersalnym, które można zestawić z ogromną ilością stylizacji – zarówno tych casualowych, jak i bardziej eleganckich.
Z takimi butami nie straszna nam żadna pogoda – marka Steel zadbała, aby można było znaleźć modele zarówno z ociepleniem, jak i z profilowanymi wkładkami, które doskonale dopasują się do stopy oferując jej maksymalny komfort podczas chodzenia. Początkowa sztywność butów odrobinę zmienia się w miarę noszenia, ale należy pamiętać, że nie jest to obuwie bardzo elastyczne – należy raczej do rodzaju butów sztywniejszych, które bez względu na warunki zachowują swój wyjątkowy, oryginalny kształt. Sznurowanie, czasem i metalowy nosek i wykończenie zgodne z gustem właściciela to jest to, co oferuje sobą marka Steel.

Redakcja galeriaobuwia.pl

Witajcie na naszym modowym szlaku piękna i zdrowego stylu życia! Jesteśmy zespołem pasjonatów, ekspertów w dziedzinach mody, urody i zdrowia, którzy wspólnie kreują przestrzeń pełną inspiracji dla każdego, kto pragnie odkrywać swój indywidualny styl oraz troszczyć się o swoje dobre samopoczucie. Razem z nami wkroczcie w świat najnowszych trendów, praktycznych wskazówek dotyczących pielęgnacji i zdrowego życia, tworząc razem z nami unikalną podróż w stronę lepszego i piękniejszego "ja". Dołączcie do naszej społeczności, aby razem kształtować swój niepowtarzalny wizerunek i zdrowy styl życia, który odzwierciedla wyjątkowość każdej osoby.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

Buty Lanqier