Spodnie z dziurami – z czym je nosić?

Moda powinna być zabawą i sposobem na wyrażenie siebie. Z uwagi na to nie należy trzymać się schematów. Warto jak najwięcej eksperymentować ze swoim wyglądem. Szczególnie jeśli czerpiemy z tego satysfakcję. Równocześnie jednak można wykorzystywać najpopularniejsze elementy i trendy. Mieszając je z bardziej stonowanymi i uniwersalnymi rzeczami uzyskamy ciekawy efekt. Dzięki temu bardzo modne ubrania mogą również na dłużej zagościć w naszej szafie.

Wystarczy umiejętnie je stylizować i wykorzystywać w tworzonych zestawach. Przed każdym zakupem powinniśmy dokładnie przemyśleć stylizacje, które w przyszłości założymy. Główne pytanie jeśli chodzi o spodnie z dziurami – z czym je łączyć? Wiele osób postawiłoby po prostu na zwykłą jednolitą koszulkę. Jest to bezpieczne rozwiązanie i może wyglądać bardzo dobrze. Szczególnie jeśli dopasuje się krój poszczególnych elementów do posiadanej sylwetki. Ubrania powinny jak najlepiej podkreślać wszystkie atuty. Pozwala to znacznie poprawić swój wygląd. Jednak równocześnie można zdecydować się na ożywienie całej stylizacji. Zwykłe bluzki z ciekawymi nadrukami będą do tego idealne. Mogą to być stonowane wzory, napisy z przesłaniem lub nazwy ulubionych zespołów.

Od charakteru koszulki zależy styl całego zestawu. Pomocna może być tu również biżuteria. Bogate naszyjniki i kolczyki przełamią lekko codzienny sportowy styl. Będą ciekawym elementem szczególnie jeśli nawiązują do torebki lub butów. Z tego powodu warto łączyć posiadane ubrania z różnymi akcesoriami. Dzięki temu nawet przy małej ilości ciuchów można stworzyć wiele różnorodnych strojów, które pozwolą wyróżnić się na tle innych osób. Na uwadze należy mieć również kolorystykę. Z tego powodu stonowane spodnie z dziurami w klasycznych odcieniach będą najlepszym wyborem na początek.

Granat lub czerń łącza się z większością barw. Znacznie ułatwi to późniejsze planowanie stylizacji i da znacznie więcej możliwości. Równocześnie zyskuje się pewność, że barwy te nie wyjdą z mody i cały czas będą wyglądać dobrze. Spodnie z dziurami można również wykonać samodzielni. Jest to doskonałe rozwiązanie jeśli posiadamy stare jeansy, których już nie nosimy. Zrobienie kilku przetarć i nacięć może całkowicie je odmienić i nadać im nowe życie.

Warto testować różne pomysły i dodawać do tak wykonanych ubrań kolejne elementy. Ćwieki lub aplikacje z materiałów mogą wyglądać bardzo ciekawe, a z pewnością będą się wyróżniać i rzucać w oczy. Dzięki temu zyskuje się wyrazisty element stroju, który jest kluczowy w stylizacji.