Strona główna
Buty
Tutaj jesteś
Buty

Zakup butów – stacjonarnie czy online?

Data publikacji 15 września 2019

Każdy musi mieć kilka par butów, nie wynika to wcale z fanaberii czy chęci posiadania, a ze zwykłych potrzeb. Nie można przecież na śnieg wybrać się w sandałach czy baletkach i podobnie w lato trudno byłoby wytrzymać w ocieplanych butach. Wynika z tego wniosek, że każdy Polak posiada w swojej kolekcji co najmniej trzy pary butów. Większość osób jednak posiada więcej par butów niż te minimalne trzy, niektórzy wręcz są posiadaczami kolekcji kilkunastu, kilkudziesięciu, a rekordziści nawet kilkuset par butów.


Dla niektórych zakup butów to nie lada wyzwanie, szczególnie dla osób, których rozmiar butów jest niestandardowy i odbiega od normy. O ile buty w popularnych rozmiarach można zakupić w każdym sklepie obuwniczym, jest ich tam mnóstwo modeli i kolorów, każdy znajdzie dla siebie odpowiedni rodzaj buta, nie ma problemu z zakupem butów na obcasie, na szpilce, na koturnie, sneakersów, butów casualowych, butów do garnituru, sandałów, kozaków, botków, śniegowców czy czółenek, o tyle buty w dużych lub małych rozmiarach są praktycznie niemożliwe do zdobycia.

Jakie buty dla niestandardowych rozmiarów?


Osoby z małymi albo dużymi rozmiarami stopy nie są już skazani na wieczne poszukiwania obuwia po sklepach i obowiązkowego zakupu tych, które pasują w obawie, że innych nie uda im się znaleźć. Dzisiejsze czasy dają takim osobom możliwość zakupu obuwia w Internecie. Internet jest kopalnią sklepów, które w swojej ofercie posiadają także buty. Łatwiej w nich znaleźć niestandardowe rozmiary, w modelach które będą odpowiadać gustom.


Zakup butów – stacjonarnie czy online?

Zalety sklepów stacjonarnych są nieopisane, przede wszystkim można obuwie zmierzyć i ocenić organoleptycznie czy rozmiar jest odpowiedni, jak leżą na nodze, czy ładnie wyglądają i przede wszystkim czy są wygodne. Jest to o tyle ważne, że bywają sytuacje, w których buty na zdjęciu prezentują się bardzo dobrze, a na nodze wcale nie zachwycają. To wszystko można zweryfikować w sklepie stacjonarnym.


Zakupy online także mają swoje plusy, przede wszystkim dostępność, w Internecie łatwiej jest znaleźć model i rozmiar dostępny od zaraz. W doborze odpowiedniego dla siebie rozmiaru pomagają tabele, które znajdują się na każdej stronie sklepu internetowego. Aby odpowiednio dobrać rozmiar należy zmierzyć stopę, przyda się do tego kartka i długopis, zaznaczyć należy stopę od palców do pięty i bardzo dokładnie zmierzyć. Wówczas można przeliczyć długość wkładki i ustalić odpowiedni rozmiar. Warto wiedzieć, że buty zakupione online można zwrócić w określonym terminie.

Redakcja galeriaobuwia.pl

Witajcie na naszym modowym szlaku piękna i zdrowego stylu życia! Jesteśmy zespołem pasjonatów, ekspertów w dziedzinach mody, urody i zdrowia, którzy wspólnie kreują przestrzeń pełną inspiracji dla każdego, kto pragnie odkrywać swój indywidualny styl oraz troszczyć się o swoje dobre samopoczucie. Razem z nami wkroczcie w świat najnowszych trendów, praktycznych wskazówek dotyczących pielęgnacji i zdrowego życia, tworząc razem z nami unikalną podróż w stronę lepszego i piękniejszego "ja". Dołączcie do naszej społeczności, aby razem kształtować swój niepowtarzalny wizerunek i zdrowy styl życia, który odzwierciedla wyjątkowość każdej osoby.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

Buty Lanqier