Strona główna
Buty
Tutaj jesteś
Buty

Buty ślubne – jak je dobrać?

Data publikacji 2 września 2019

Wesele i ślub są najważniejszym i najbardziej zaplanowanym dniem w życiu każdej kobiety. Oczywiście nie oznacza to, że mężczyzna jest w tym okresie mniej ważny – chodzi tylko o sam fakt planowania i organizacji czasu, w którym to kobieta ma być główną ozdobą.
O ile podczas wybierania sukni ślubnej nie trzeba mieć wybranych butów, o tyle przy przy pierwszej przymiarce tego jedynego modelu należy mieć buty już nie tylko wybrane, ale najlepiej kupione. Oczywiście można je na początku zastąpić modelem z podobnej wysokości obcasem, ale dopiero dopasowanie butów i sukienki w jednym czasie sprawią, że wszystko ułoży się w fajną, przyjemną całość. Buty ślubne muszą być niepowtarzalne, piękne, stylowe, wygodne, ale niekoniecznie białe i klasyczne. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby do śnieżnobiałej sukni założyć trampki na obcasach lub te w tradycyjnej, bardziej wygodnej wersji. Buty ślubne już dawno przestały być elementem, który z góry określa ślub. To samo jest w przypadku mężczyzny – do garnituru swobodnie można założyć trampki jeśli Pan Młody czuje, że tak będzie wyglądał lepiej i taki sobą chce reprezentować styl. Dobrze jest jednak styl takich butów omówić z Panną Młodą, która może być zaszokowana stylizacją przyszłego męża na tyle, że zepsuje jej to cały pieczołowicie zaplanowany dzień.
Jeżeli buty ślubne mają być klasyczne, to może warto zaszaleć z kolorem? Śnieżnobiała suknia w połączeniu z koralowymi lub krwistoczerwonymi szpilkami nie jest już niczym szokującym – to raczej miłe dla oka, stylowe połączenie. Jeśli Panna Młoda zdecyduje się przy tym na rubinowe kolczyki i czerwone paznokcie może się okazać, że stylizacja na ślub będzie iście królewska.
Jeżeli Panna Młoda stawia na wygodę, ale nie chce założyć w ten najpiękniejszy dzień balerinek lub trampek to warto, aby zdecydowała się na buty taneczne. Nie trzeba być oczywiście tancerką – ani zawodową, ani amatorską. Buty taneczne to możliwość idealnego dopasowania ich do nogi. Każdy z nich może być innego rozmiaru, a biorąc pod uwagę to, że każdy człowiek ma stopy różniące się od siebie rozmiarem w mniejszym bądź większym stopniu to będzie to rozwiązanie idealne. Buty taneczne można dopasować również pod względem koloru, materiału, rodzaju podeszwy, wysokości obcasa i oczywiście samego wyglądu modelu, paska lub pasków na kostce lub przez środek stopy… wszystko zależy od wizji Panny Młodej.
Kiedy już Panna Młoda zdecyduje się na swoje wymarzone buty warto, aby zaczęła w nich chodzić i tańczyć, bo najgorsze, co może zrobić to założyć je po raz pierwszy właśnie w dzień swojego ślubu.

Redakcja galeriaobuwia.pl

Witajcie na naszym modowym szlaku piękna i zdrowego stylu życia! Jesteśmy zespołem pasjonatów, ekspertów w dziedzinach mody, urody i zdrowia, którzy wspólnie kreują przestrzeń pełną inspiracji dla każdego, kto pragnie odkrywać swój indywidualny styl oraz troszczyć się o swoje dobre samopoczucie. Razem z nami wkroczcie w świat najnowszych trendów, praktycznych wskazówek dotyczących pielęgnacji i zdrowego życia, tworząc razem z nami unikalną podróż w stronę lepszego i piękniejszego "ja". Dołączcie do naszej społeczności, aby razem kształtować swój niepowtarzalny wizerunek i zdrowy styl życia, który odzwierciedla wyjątkowość każdej osoby.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

Buty Lanqier