Strona główna
Buty
Tutaj jesteś
Buty

Jakie glany wybrać do sukienki?

Data publikacji 21 września 2019

Ciężkie i masywne buty wbrew pozorom idealnie pasują do lekkiej odzieży. W połączeniu z rockową czarną kurtką mogą prezentować się zbyt ciężko i o ile taki strój będzie pasować na koncert metalowego zespołu, tak już w życiu codziennym nie sprawdzi się zbyt dobrze. Glany nie są natomiast na tyle tanim obuwiem, by nosić je jedynie od święta. Mają ogromny potencjał, który warto wykorzystać w codziennych strojach, zestawiając je z kobiecymi ubraniami i patrząc, jak prezentują się w takim połączeniu. A jakie glany wybrać do sukienki, by całość wyglądała naprawdę dobrze?

Na jaki model obuwia postawić?

Rodzaj glanów nie ma jakiegoś większego znaczenia. Każdy typ tego obuwia można zestawić z takimi ubraniami, by wyglądał on ciekawie i zarazem estetycznie oraz dziewczęco. Klasyka to glany sięgające do połowy łydki w kolorze czarnym. Mogą być umieszczone na grubszej podeszwie, jednak te na niemalże płaskim obcasie wyglądają lżej i zgrabniej. But musi być też dopasowany do sylwetki. Bardzo niska dziewczyna nie zaprezentuje się dobrze w wysokim glanie sięgającym do samych kolan, podczas gdy ta wysoka może już wyglądać w nim naprawdę nieźle. Najlepiej udać się do sklepu stacjonarnego z glanami i przymierzyć na żywo różne modele tego obuwia. Każda kobieta sama tutaj stwierdzi, w którym z nich czuje się najlepiej.

Jak łączyć glany

A co dalej? Z czym połączyć glany, by nie narazić się na śmieszność i krytyczne uwagi ludzi z boku? Na sam początek warto wypróbować zestawienie z sukienką. Jakie glany wybrać do sukienki? Mogą to być klasyczne czarne i oczywiście sznurowane botki, które przekroczą delikatnie granicę kostki. W takich glanach żadna kobieta nie będzie wyglądać ciężko. Nie zaprezentują się one zbyt masywnie, o ile zostaną załagodzone pozostałymi elementami garderoby. Można zatem dobrać do nich lekką i zwiewną sukienkę w jasnym kolorze, a nawet pójść o krok dalej i sięgnąć po kusą kreację o kwiecistym wzorze. Aby całość nabrała spójnego charakteru, na górę można zarzucić krótką skórzaną kurtkę. Włosy należy rozpuścić albo zawiązać w wysoki kok, a w roli dodatków umieścić delikatną srebrną biżuterię lub małą chustkę. W takim stroju każda kobieta poczuje się i pewnie, i bardzo dziewczęco.

A jeśli ktoś dalej nie wierzy w to, że glany mogą fantastycznie wyglądać w połączeniu z sukienkami czy spódnicami, powinien sam wypróbować takie połączenia. Największe znawczynie mody korzystają z nich już od dawien dawna. Wystarczy spojrzeć na ich stylizacje prezentowane na zdjęciach, aby przekonać się i do glanów, i do sukienek.

Redakcja galeriaobuwia.pl

Witajcie na naszym modowym szlaku piękna i zdrowego stylu życia! Jesteśmy zespołem pasjonatów, ekspertów w dziedzinach mody, urody i zdrowia, którzy wspólnie kreują przestrzeń pełną inspiracji dla każdego, kto pragnie odkrywać swój indywidualny styl oraz troszczyć się o swoje dobre samopoczucie. Razem z nami wkroczcie w świat najnowszych trendów, praktycznych wskazówek dotyczących pielęgnacji i zdrowego życia, tworząc razem z nami unikalną podróż w stronę lepszego i piękniejszego "ja". Dołączcie do naszej społeczności, aby razem kształtować swój niepowtarzalny wizerunek i zdrowy styl życia, który odzwierciedla wyjątkowość każdej osoby.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

Buty Lanqier