Obuwie na lato

Buty są istotnym elementem każdej stylizacji. Warto wykorzystywać je w sposób świadomy. Przy ich pomocy można nieco ożywić cały strój i nadać mu nowego charakteru. Z uwagi na to w trakcie planowania zestawu należy zwracać uwagę na każdy detal. Do zwiewnych sukienek i spódnic zazwyczaj odruchowo dopasowuje się baleriny lub sandały. Wydaje się to dość oczywistym i bezpiecznym rozwiązaniem. Takie połączenie zawsze będzie prezentować się dobrze. Jednak w niektórych przypadkach warto pozwolić sobie na mniej klasyczne dodatki. Szczególnie jeśli nie jest to oficjalne wyjście.

Wiele osób zastanawia się z czym nosić espadryle damskie? Letnie lekkie sukienki mogą być idealną odpowiedzią na to pytanie. Szczególnie jeśli chcemy nadać im nieco bardziej codziennego wyglądu. Możliwości dopasowywania butów mamy wiele. Najbardziej klasyczne i uniwersalne będą jednolite modele wykonane w całości z tkaniny lub skóry. Jednak nieco bardziej efektowne i odważne warianty mogą sprawdzić się równie świetnie. Z tego powodu warto zwrócić uwagę na połyskujące i błyszczące elementy. Wszelkie aplikacje i przeszycia będą dużym atutem. Tak wyraziste espadryle można bez obaw połączyć z jednolitymi sukienkami. Staną się wtedy kluczowym elementem stylizacji. W trakcie komponowania całego stroju należy również zwrócić uwagę na kolorystykę. Wszystkie barwy muszą do siebie pasować. Tylko wtedy stworzą spójną kompozycję.

Bezpiecznym rozwiązaniem jest wybranie trzech głównych kolorów. Pośród nich można korzystać z różnych odcieni. Takie ograniczenie pozwoli zachować minimalizm i uniknąć przesady w stroju. Równocześnie znacznie łatwiej jest zgrać ze sobą poszczególne elementy stylizacji. Espadryle sprawdzają się również doskonale w połączeniu z bardziej sportowymi i codziennymi ubraniami.

W odrobinę chłodniejsze dni można zakładać je również do spodni. Można wybrać wtedy klasyczne jeansy lub nieco bardziej eleganckie fasony. Wszystko zależy od ogólnego charakteru stylizacji oraz efektu jaki chcemy osiągnąć. Espadryle są bardzo uniwersalnym rodzajem obuwia. Równocześnie są niezwykle wygodne. Szczególnie jeśli wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Najłatwiej do stopy dopasują się buty skórzane.

Dzięki temu bardzo szybko staną się komfortowe. Jest to z pewnością inwestycja na wiele lat. Szczególnie jeśli wybierzemy produkty, które są solidnie wykonane. Kompletując dodatki na konkretny sezon warto rozpocząć od dokładnego przeanalizowania posiadanej garderoby. Można na tej podstawie określić co będzie najbardziej uniwersalne.