Strona główna
Pielęgnacja
Tutaj jesteś
Pielęgnacja

Jaki klej do tipsów warto wybrać?

Data publikacji 4 listopada 2019

Eleganckie i zadbane dłonie są najlepszą wizytówką każdej kobiety. Niestety nie każda z Pań może pozwolić sobie na wyhodowanie zdrowych i długich paznokci. Na szczęście każda kobieta może skorzystać z pomocy tipsów, dlatego też warto dowiedzieć się, na jaki klej do tipsów postawić.

O czym należy pamiętać?

Na rynku jest bardzo wielu producentów, którzy oferują wysokiej jakości kleje do tipsów. Nie oznacza to jednak wcale, że wybranie najlepszego produkty jest prostym zadaniem. Aby nowe tipsy prezentowały się bardzo okazale nie mogą one oczywiście odstawiać od powierzchni paznokcia. Jeżeli istnieje taka możliwość to warto dobierać tipsy do kształtu swojej naturalnej płytki paznokci.

Jaki klej do tipsów wybrać?

W pierwszej kolejności warto postawić na profesjonalne kleje od renomowanych producentów, które bardzo często stosowane są w renomowanych gabinetach kosmetycznych. Niestety kobiety, które po raz pierwszy korzystają z dobrodziejstwa tipsów sięgają zazwyczaj po jak najmocniejsze kleje, co jest niestety dużym błędem. Co prawda kleje te bardzo dobrze trzymają tipsy, ale niestety negatywnie wpływają na kondycję paznokci. Mało kobiet zdaje sobie sprawę z tego, że mocne kleje mogą powodować nawet przebarwienia na skórze. Najbezpieczniejszym wyborem jest sięganie po kleje, które zalecane są przez producentów wybranych przez nas tipsów.

Moc kleju do tipsów ma znaczenie

Klej do tipsów może posiadać różny skład chemiczny, dlatego też może oferować zupełnie różną moc. W dzisiejszych czasach największym zainteresowaniem cieszą się kleje, które w swoim składzie posiadają metakrylan. Preparaty tego typu jak powszechnie wiadomo są nieco delikatniejsze w działaniu, a co najważniejsze ich moc w zupełności wystarczy do przymocowania tipsów. Jeżeli delikatne kleje zawodzą, to wówczas warto postawić na mocniejsze preparaty. Wybierając nowy klej warto sprawdzić nie tylko sposób jego aplikacji, ale również szybkość wysychania, która wbrew pozorom odgrywa bardzo ważną rolę.

Jak aplikować klej?

Zakupienie porządnego kleju do tipsów to dopiero połowa drogi do sukcesu. Bardzo ważne jest również to, aby prawidłowo aplikować klej, dzięki czemu w 100% spełniać będzie on swoje zadania. Z praktycznego punktu widzenia warto postawić na oryginalne kleje, które dostępne są w postaci kropli i specjalnego pędzelka. Na zakończeniu butelki powinien znajdować się zakraplacz, który jest bardzo wygodny w użyciu. W dużej mierze to właśnie dzięki prostemu zakraplaczowi, można idealnie odmierzyć odpowiednią ilość kleju, co wcale nie jest prostym zadaniem. Pędzelek jest doskonałym wyborem dla osób początkujących, które mają mniejsze lub większe problemy z równomiernym rozprowadzeniem kleju po całej powierzchni paznokcia. Pamiętać należy o tym, aby podczas aplikacji tipsów unikać pęcherzyków powietrza. Na półkach sklepowych można znaleźć również specjalne kleje do tipsów, które zakończone są pisakiem. Osoby, które nie czują się na siłach, aby samodzielnie przykleić tipsy, powinny skorzystać z fachowej pomocy.

śniegowce dla dzieci

Redakcja galeriaobuwia.pl

Witajcie na naszym modowym szlaku piękna i zdrowego stylu życia! Jesteśmy zespołem pasjonatów, ekspertów w dziedzinach mody, urody i zdrowia, którzy wspólnie kreują przestrzeń pełną inspiracji dla każdego, kto pragnie odkrywać swój indywidualny styl oraz troszczyć się o swoje dobre samopoczucie. Razem z nami wkroczcie w świat najnowszych trendów, praktycznych wskazówek dotyczących pielęgnacji i zdrowego życia, tworząc razem z nami unikalną podróż w stronę lepszego i piękniejszego "ja". Dołączcie do naszej społeczności, aby razem kształtować swój niepowtarzalny wizerunek i zdrowy styl życia, który odzwierciedla wyjątkowość każdej osoby.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?